MOL - PETŐFI RÁDIÓ NAGYSZÍNPAD
SZERDA 22.
15:00 - MAGASHEGYI UNDERGROUND
16:30 - HONEYBEAST
18:15 - KENSINGTON NL
20:00 - RAG'N'BONE MAN UK
22:00 - TANKCSAPDA
CSÜTÖRTÖK 23.
15:00 - KELEMEN KABÁTBAN
16:30 - NEW LEVEL EMPIRE
18:15 - A NAGY-SZÍN-PAD! 2018 NYERTESE: APEY AND THE PEA
20:00 - WELLHELLO
22:00 - THIRTY SECONDS TO MARS
PÉNTEK 24.
15:00 - THE BIEBERS
16:30 - LÓCI JÁTSZIK
18:15 - MARGARET ISLAND
20:00 - ÁKOS
22:00 - ROBIN SCHULZ
SZOMBAT 25.
15:00 - HŐSÖK
16:30 - THE CARBONFOOLS
18:15 - BRAINS
20:00 - MAJKA & CURTIS
22:00 - HALOTT PÉNZ
MVM NAGYSZÍNPAD
KEDD 21.
20:30 - PETŐFI ZENEI DÍJ
23:30 - NYÁRZÁRÓ, STRAND INDÍTÓ SZÜLINAP PUNNANY MASSIF
01:40 - SIGALA UK
03:00 - METZKER VIKTÓRIA
SZERDA 22.
17:30 - A NAGY-SZÍN-PAD! 2018 JELÖLTJE: SOULWAVE
19:00 - INTIM TORNA ILLEGÁL
20:45 - KOWALSKY MEG A VEGA
22:30 - BAGOSSY BROTHERS COMPANY
00:20 - CLOUD9+
01:40 - TROYBOI (UK)
03:20 - JUMODADDY
CSÜTÖRTÖK 23.
17:30 - A NAGY-SZÍN-PAD! 2018 JELÖLTJE: JETLAG
19:00 - PÉTERFY BORI & LOVE BAND
20:45 - VAD FRUTTIK
22:30 - 30Y
00:20 - FISH!
01:40 - FRITZ KALKBRENNER D
03:20 - SZERVEZÉS ALATT
PÉNTEK 24.
17:30 - BLAHALOUSIANA
19:00 - BËLGA
20:45 - QUIMBY
22:30 - SZABÓ BALÁZS BANDÁJA
00:20 - KISCSILLAG
01:40 - KUNGS
03:20 - ROBERTO RIOS
SZOMBAT 25.
17:30 - A NAGY-SZÍN-PAD! 2018 JELÖLTJE: BELAU
19:00 - MARY POPKIDS
20:45 - IRIE MAFFIA
22:30 - HIPERKARMA
00:00 - STRAND ‘90S RETRO BY TOTAL DANCE SNAP!, DJ SASH!, KOZMIX ÉS MÉG SOKAN MÁSOK
03:00 - NECC PARTY
LÁNGOS SZÍNPAD
SZERDA 22.
13:30 - ÉTER PLUSZ -TEHETSÉGKUTATÓ FESZTIVÁL NYERTESE: BEFORE THE LAST
15:00 - ÉTER PLUSZ -TEHETSÉGKUTATÓ FESZTIVÁL NYERTESE: Z!ENEMI
16:30 - KONYHA
18:00 - A NAGY-SZÍN-PAD! 2018 JELÖLTJE: AMIGOD
19:45 - OCHO MACHO
21:30 - ESTI KORNÉL
23:30 - IVAN & THE PARAZOL
01:00 - INDUL A BULI! DJ IZIL & PIXA SPECIAL GUEST: DORINA
CSÜTÖRTÖK 23.
13:30 - DUNAI REGATTA TEHETSÉGKUTATÓ NYERTES: JACKIE’S GUN
15:00 - USEME
16:30 - FOLLOW THE FLOW
18:00 - A NAGY-SZÍN-PAD! 2018 JELÖLTJE: NB
19:45 - AWS
21:30 - DENIZ
23:00 - PÁL UTCAI FIÚK
01:00 - WANNABE XXL
PÉNTEK 24.
15:00 - ARANYCORE ZENEBAJNOKSÁG GYŐZTESE: FORELAND
16:30 - MANGORISE
18:00 - A NAGY-SZÍN-PAD! 2018 JELÖLTJE: ANTONIA VAI
19:45 - PLATON KARATAEV
21:30 - SZABÓ BENEDEK ÉS A GALAXISOK
23:30 - FRAN PALERMO
01:00 - VOLTROCKS! FESTIVAL DJ'S
SZOMBAT 25.
13:30 - JANKLOVICS PÉTER
15:00 - ARANYCORE ZENEBAJNOKSÁG GYŐZTESE: ZTM GROUP
16:30 - KOSZIJANKA
18:00 - ZAPOROZSEC
19:45 - A NAGY-SZÍN-PAD! 2018 JELÖLTJE: BYEALEX ÉS A SLEPP
21:30 - ELEFÁNT
23:30 - SUPERNEM
01:00 - BLADERUNNAZ NIGHT PRES.: FRICTION (UK), MINDSCAPE, IAN AUTORUN, RAISE SPIRIT, STATIK
04:00 - STATIK
DIÁKHITEL KÁVÉZÓ
SZERDA 22.
12:15 - DETOX JÓGA
13:30 - A MHRS ÉS AZ OPENQUIZ BEMUTATJA: FESZTIQUIZ
15:45 - "EPIC SODRÓDÁS" - VECSEI H MIKLÓS ÉS DOBOS EVELIN
17:00 - SZONDY MÁTÉ TE ÉS A TELEFONOD. KAPCSOLATI STÁTUSZ: BONYOLULT
CSÜTÖRTÖK 23.
12:15 - DETOX JÓGA
13:30 - FESZTIQUIZ - VENDÉG: NEW LEVEL EMPIRE
15:45 - CSERNUS IMRE: KEMÉNY NŐK - PUHA FÉRFIAK?
17:00 - UTAZÁS AZ INSTAGRAMMON INNEN ÉS TÚL
PÉNTEK 24.
12:15 - DETOX JÓGA
13:30 - FESZTIQUIZ - VENDÉG: CSORBA LÓCI, LÓCI JÁTSZIK
15:45 - ZACHER GÁBOR - TOXIKUS KALANDOK
17:00 - MINDEN ARANY AMI FÉNYLIK? - KÖLLŐ BABETT ÉS PUTZ ATTILA
SZOMBAT 25.
12:15 - DETOX JÓGA
13:30 - FESZTIQUIZ-VENDÉG: KLAUSZ MELINDA FB ÉS KÖZÖSSÉGI MÉDIA SZAKÉRT
15:45 - HEVESI KRISZTA - SZEXTRÉM SZENVEDÉLY
17:00 - A YOUTUBE KÉT OLDALA PAMKUTYÁVAL
PETŐFI PART
KEDD 21.
23:00 - INDUL A STRAND
SZERDA 22.
16:00 CANDYMAN
22:00 VOLTROCKS! FESTIVALS DJ'S
00:00 DUBLIC B2B B'ANDRE
02:00 PETER SHARP
CSÜTÖRTÖK 23.
16:00 PETER SHARP
20:00 DJ TINDER
00:00 NORA EN PURE
02:00 LOFTI BEGI
PÉNTEK 24.
12:00 MR. MSTRS/ SUBOTAGE/ NORA MATISSE
16:00 PETER SHARP
20:00 CANDYMAN
00:00 GERAPPA
02:00 DJ IZIL
SZOMBAT 25.
12:00 VOLTROCKS! FESTIVALS DJ'S
16:00 GERAPPA
20:00 CANDYMAN
00:00 BUREK YETER
02:00 PETER SHARP
STRAND TÁBORTŰZ
SZERDA 22.
21:30 - TIÉD A SZÍNPAD, MUTASD BE KEDVENC DALAID! JELENTKEZZ!
23:30 - JÁRAI MÁRK
00:30 - TIÉD A SZÍNPAD, MUTASD BE KEDVENC DALAID! JELENTKEZZ!
CSÜTÖRTÖK 23.
21:30 - TIÉD A SZÍNPAD, MUTASD BE KEDVENC DALAID! JELENTKEZZ!
23:30 - ARANYAKKORD: KISS TIBI & VASTAG GÁBOR
00:30 - TIÉD A SZÍNPAD, MUTASD BE KEDVENC DALAID! JELENTKEZZ!
PÉNTEK 24.
21:30 - TIÉD A SZÍNPAD, MUTASD BE KEDVENC DALAID! JELENTKEZZ!
23:30 - BÉRCZESI RÓBERT
00:30 - TIÉD A SZÍNPAD, MUTASD BE KEDVENC DALAID! JELENTKEZZ!
SZOMBAT 25.
21:30 - TIÉD A SZÍNPAD, MUTASD BE KEDVENC DALAID! JELENTKEZZ!
23:30 - ROY & ÁDÁM TRIÓ
00:30 - TIÉD A SZÍNPAD, MUTASD BE KEDVENC DALAID! JELENTKEZZ!
STRAND KERTMOZI
SZERDA 22.
22:00 - TISZTA SZÍVVEL
00:00 - BALATON METHOD
CSÜTÖRTÖK 23.
22:00 - LIZA A RÓKATÜNDÉR
00:00 - VAN VALAMI FURCSA ÉS MEGMAGYARÁZHATATLAN
PÉNTEK 24.
22:00 - VALAMI AMERIKA 3
00:00 - SOHAVÉGETNEMÉRŐS
SZOMBAT 25.
22:00 - A MARTFŰI RÉM
00:00 - A VISZKIS
NAGY STRAND KALAND
SZERDA 22.
12:00 - KINCSKERESŐ JÁTÉK
CSÜTÖRTÖK 23.
12:00 - TUTAJÉPÍTŐ VERSENY
16:30 - KÖTÉLHÚZÓ VERSENY
PÉNTEK 24.
12:00 - KI TUD TÖBBET A STRANDRÓL?
16:30 -KIDOBÓS
SZOMBAT 25.
12:00 - KI MIT TUD?
16:30 - VÍZIBOMBA HARC
STRAND ART
SZERDA 22.
14:00 - PÓLÓFESTÉS VEREBÉLYI DIA KÉPZŐMŰVÉSSZEL
CSÜTÖRTÖK 23.
12:00 - VAN BŐRÜNK HOZZÁ
14:00 - TESTFESTÉS VEREBÉLYI DIA KÉPZŐMŰVÉSSZEL
PÉNTEK 24.
14:00 - PÓLÓFESTÉS VEREBÉLYI DIA KÉPZŐMŰVÉSSZEL
SZOMBAT 25.
12:00 - EMLÉK KAPSZULA
A programváltozás jogát fenntartjuk!