Programok, események éjjel-nappal a Balaton körül
Megmutatjuk, mikor és hova érdemes menned!Ugorjunk fejest a balatoni programokba!

A balatoni programfüzet

Veszprémi Utcazene Fesztivál

SzórakozásKoncert
Település:Veszprém
Dátum:
Veszprém minden júliusban néhány napra igazi fesztiválvárossá alakul át: különböző stílusú utcai formációk zenélnek délutántól késő éjszakáig a belvárosban. Idén újra Utcazene Fesztivált Veszprémben, ne hagyja ki 2019-ben sem!

Július 17.

2023 Nagyszínpad (Óváros téren) 20:30 - LA CHICA 22:45 - THE FAT BASTARD GANGBAND ​Nagyon Balaton nagyszínpad (Hangvilla előtt) 21:30 - SWINGROWERS 23:30 - BLACKWAVE Lasselsberger - Knauf színpad (Fortuna udvarban) 16:00 - Golarits Márton és Bögi Levente 17:10 - BrassTime 18:20 - NorAcoustic & dina 19:30 - Nagy Bettyy & Kajli Lackó 21:00 - WOMBO ORCHESTRA 23:00 - ELIASSE OTP Bank színpad (Gizella udvarban) 16:00 - Flamisch Péter 17:10 - CsótányDzsó 18:20 - Balchicanos 19:30 - Rácz Viki 21:00 - THE HILLOCKERS 23:00 - ROOTS RISING Man at Work színpad (Vár Áruház előtt) 16:00 - Fák Alatt Zenekar 17:10 - Teddy Harpo One Man Band 18:20 - The Anahit 19:30 - Csjlla 21:00 - TOWN OF SAINTS - DUO 23:00 - Bare James E.ON színpad (Kossuth utca közepén) 16:00 - The Neverlandings 17:10 - Zanzinger 18:20 - Szelina 19:30 - Dreamatique 21:00 - NO MONEY KIDS 23:00 - THE UNDERCOVER HIPPY Meló-Diák színpad (Kölcsey könyvesboltnál) 16:00 - Satu Mare Festival győztese 17:10 - Men Named Holger 18:20 - OriOnXpress 19:30 - SunCity Brass 21:00 - Will Barber 23:00 - James Leg Generali színpad (Kossuth utcai szökőkútnál) 19:00 - Jenny and the Mexicats 21:00 - Riders ConnectionI 23:00 - LMZG Kossuth utcai Utcazenész megálló 17:30 - Sion Hill 19:30 - Slim Wild Boar Insedo Utcazenész megálló (Rákóczi utcában) 18:00 - Ayoub Houmanna 19:30 - Cocopilots 21:00 - Hugo Barriol 22:30 Xtreme Blues Dog Hősök Kapuja Utcazenész megálló (Veszprémi Várban) 19:00 - The Zap Show 21:00 - Jake Green 23:00 - Denna Kay

Július 18.

2023 Nagyszínpad (Óváros téren) 20:30 - Blackwave 22:45 – Jenny and the Mexicats Nagyon Balaton nagyszínpad (Hangvilla előtt) 21:30 – Bare Jams 23:30 - LMZG Lasselsberger - Knauf színpad (Fortuna udvarban) 16:00 - CsótányDzsó 17:10 – SunCity Brass 18:20 – Satu Mare Festival győztese 19:30 – The Neverlandings 21:00 – Will Barber 23:00 – The Undercover Hippy OTP Bank színpad (Gizella udvarban) 16:00 - Zanzinger 17:10 - Csjlla 18:20 – Men Named Holger 19:30 – The Anahit 21:00 - Eliasse 23:00 – James Leg Man at Work színpad (Vár Áruház előtt) 16:00 – Nagy Bettyy & Kajli Lackó 17:10 - Szelina 18:20 – Golarits Márton és Bögi Levente 19:30 - Balchicanos 21:00 – Roots Rising 23:00 – The Hillockers E.ON színpad (Kossuth utca közepén) 16:00 - BrassTime 17:10 – Fák Alatt Zenekar 18:20 – Rácz Viki 19:30 - OriOnXpress 21:00 – Riders Connection 23:00 – Wombo Orchestra Meló-Diák színpad (Kölcsey könyvesboltnál) 16:00 - Dreamatique 17:10 – Flamisch Péter 18:20 – Teddy Harpo One Man Band 19:30 – NorAcoustic & dina 21:00 – Town of Saints - Duo 23:00 – No Money Kids Generali színpad (Kossuth utcai szökőkútnál) 19:00 – The Fat Bastard Gangband 21:00 – LA CHICA 23:00 - Swingrowers Kossuth utcai Utcazenész megálló 17:30 – Ayoub Houmanna 19:30 - Cocopilots Insedo Utcazenész megálló (Rákóczi utcában) 18:00 – The Zap Show 19:30 – Denna Kay 21:00 – Sion Hill 22:30 – Jake Green Hősök Kapuja Utcazenész megálló (Veszprémi Várban) 19:00 – Slim Wild Boar 21:00 – Hugo Barriol 23:00 – Xtreme Blues Dog

Július 19.

2023 Nagyszínpad (Óváros téren) 20:30 – Dirty Zoo 22:45 – Slim Paul ​Nagyon Balaton nagyszínpad (Hangvilla előtt) 21:30 – Lola Marsh 23:30 – Riders Connection Lasselsberger - Knauf színpad (Fortuna udvarban) 16:00 - Szelina 17:10 – The Anahit 18:20 - Dreamatique 19:30 – Fák Alatt Zenekar 21:00 – James Leg 23:00 - Cocopilots OTP Bank színpad (Gizella udvarban) 16:00 – Teddy Harpo One Man Band 17:10 – Satu Mare Festival győztese 18:20 – The Neverlandings 19:30 – Golarits Márton és Bögi Levente 21:00 – The Undercover Hippy 23:00 – Wombo Orchestra Man at Work színpad (Vár Áruház előtt) 16:00 – SunCity Brass 17:10 - OriOnXpress 18:20 - Zanzinger 19:30 – Men Named Holger 21:00 – Brothers Moving 23:00 - LMZG E.ON színpad (Kossuth utca közepén) 16:00 - Csjlla 17:10 – NorAcoustic & dina 18:20 - CsótányDzsó 19:30 – Flamisch Péter 21:00 – Town of Saints - Duo 23:00 – Roots Rising Meló-Diák színpad (Kölcsey könyvesboltnál) 16:00 – Rácz Viki 17:10 - Balchicanos 18:20 – Nagy Bettyy & Kajli Lackó 19:30 - BrassTime 21:00 - Eliasse 23:00 – The Hillockers Generali színpad (Kossuth utcai szökőkútnál) 19:00 – No Money Kids 21:00 – Bare Jams 23:00 – The Mitchi Bitchi Bar Kossuth utcai Utcazenész megálló 17:30 - Cocopilots 19:30 – Denna Kay Insedo Utcazenész megálló (Rákóczi utcában) 18:00 – Slim Wild Boar 19:30 - TBA 21:00 – The Zap Show 22:30 - Hugo Barriol Hősök Kapuja Utcazenész megálló (Veszprémi Várban) 19:00 – Jake Green 21:00 – Sion Hill 23:00 – Ayoub Houmanna

Július 20.

2023 Nagyszínpad (Óváros téren) 20:30 – The Mitchi Bitchi Bar 22:45 – Lola Marsh ​Nagyon Balaton nagyszínpad (Hangvilla előtt) 21:30 – Slim Paul 23:30 – Dirty Zoo Lasselsberger - Knauf színpad (Fortuna udvarban) 16:00 – Men Named Holger 17:10 – Rácz Viki 18:20 – Flamisch Péter 19:30 – Zanzinger 21:00 – TBA 23:00 – Riders Connection OTP Bank színpad (Gizella udvarban) 16:00 – OriOnXpress 17:10 – Dreamatique 18:20 – Fák Alatt Zenekar 19:30 – Szelina 21:00 – Town of Saints - Duo 23:00 – Brothers Moving Man at Work színpad (Vár Áruház előtt) 16:00 – NorAcoustic & dina 17:10 – The Neverlandings 18:20 - BrassTime 19:30 – Satu Mare Festival győztese 21:00 – No Money Kids 23:00 - TBA E.ON színpad (Kossuth utca közepén) 16:00 - Balchicanos 17:10 – Nagy Bettyy & Kajli Lackó 18:20 – SunCity Brass 19:30 – Teddy Harpo One Man Band 21:00 – Wombo Orchestra 23:00 – TBA Meló-Diák színpad (Kölcsey könyvesboltnál) 16:00 – The Anahit 17:10 – Golarits Márton és Bögi Levente 18:20 – Csjlla 19:30 - CsótányDzsó 21:00 – Szakmai Díjazott Gála 23:00 – Közönség Díjazott Gála Generali színpad (Kossuth utcai szökőkútnál) 19:00 – The Undercover Hippy 21:00 – TBA 23:00 – LMZG Kossuth utcai Utcazenész megálló 17:30 – Hugo Barriol 19:30 – Ayoub Houmanna Insedo Utcazenész megálló (Rákóczi utcában) 18:00 – Denna Kay 19:30 – Jake Green 21:00 – Sion Hill 22:30 - TBA Hősök Kapuja Utcazenész megálló (Veszprémi Várban) 19:00 – Slim Wild Boar 21:00 – The Zap Show 23:00 – Cocopilots
További információ:

Mi történik még Veszprém közelében…

Kapcsolódó események

Veszprém
XVI. alkalommal rendezik meg a HunGarian Baja Terep-Rallye Világkupa Futamot augusztusban Veszprémben.
Részletek…
Veszprém
Veszprém Megyei Jogú Város Önkormányzata a város valamennyi polgárát szeretettel hívja és várja 2019. szeptember 28-én, 29-én a Veszprémi Bazilika Védőszentje, Szent Mihály tiszteletére megrendezett Szent Mihály-napi búcsúra!
Részletek…
Veszprém
A „…természet íze – a vidék portékája” szlogennel 2019-ben hatodik alkalommal kerül megrendezésre november 8-10. között a Bakony Expo, a bakonyi ízek vására, mely ismét 3 napon keresztül várja az érdeklődőket a Veszprém Arénában.
Részletek…
9 nap múlva
Veszprém
Idén immár ötödik alkalommal rendezik meg Veszprémben a világhírű, veszprémi születésű Auer Lipót hegedűművész és zenepedagógus tiszteletére az Auer Fesztivált.
Részletek…
Veszprém
Töltsön el hat napot a sport jegyében a királynék és a kézilabdázás fellegvárában! Idén ismét Veszprém ad helyet a Cell-Cup II. nevű Nemzetközi Kézilabda Fesztiválnak, melyet 23. alkalommal szerveznek a királynék városában.
Részletek…
Veszprém
Az Ars Sacra Fesztivál a 2007-es nemzetközi Városmissziós rendezvénysorozat gyümölcse. Célja a remény jeleinek felmutatása a kultúrában, a művészet különböző műfajain nemzeti kultúránk meghatározó értékein keresztül.
Részletek…
Veszprém séta - garantált városnézések
Veszprém
A garantált gyalogos városnézés keretében szakavatott idegenvezető mutatja be Veszprém nevezetességeit és történelmi értékeit az érdeklődők számára.
Részletek…